Pogoda: Temperatura 5°C
Wybierz język:

Jednostki - Aktualności - Przedszkole nr 1

Przygody Pingwinka Pik-Poka

Przygody Pingwinka Pik-Poka

24.11.2015r. mieliśmy przyjemność gościć Teatr Igraszka z Wałbrzycha w przedstawieniu pt."Przygody Pingwinka Pik - Poka". Wspaniała zimowa sceneria przeniosła dzieci do zimowej krainy.

Obchodzimy Dzień Pluszowego Misia

Obchodzimy Dzień Pluszowego Misia

Dziś w Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś to ulubiona przytulanka wszystkich dzieci- więc my zaprosiliśmy tych największych przyjaciół dziś do naszego przedszkola.

Przedszkolny konkurs - rozstrzygnięty!

Przedszkolny konkurs - rozstrzygnięty!

Dnia 28.10. nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników konkursu na "Najpiękniejszy wianek Pani Jesieni"

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

  22.10.2015r. w przedszkolu gościliśmy rzecznika Komendy Powiatowej Policji p. Dagmarę Hołod. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie jak bezpiecznie poruszać   się po drogach,podrózować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacjach innych zagrozeń: np gdy zauwazy sie pozar, gdy dzieco zaczepia nieznana dorosła osoba itp. Dzieci odpowiadały na pytania Pani Policjantki po co są potrzebne odblaski na ubraniach. Na koniec spotkania   sprawiły miłą niespodziankę gościowi - zaśpiewały piosenkę "Kolorowe światła" i wręczyły własnoręcznie wykonaną laurkę.

Kreatywne zabawy dydaktyczne

Kreatywne zabawy dydaktyczne

Sezon kasztanowy trwa, z że kasztanów tego roku urodzaj (i nasze przedszkole ma to szczęście ,ze  rosną u nas dwa kasztanowce), dlatego żal byłoby nie wykorzystać tego wspaniałego daru natury do nauki i zabawy naszych milusińskich.