Pogoda: Temperatura 7°C
Wybierz język:

Jednostki - Aktualności - Przedszkole nr 1

Najpiękniejszy wianek jesieni- konkurs

Najpiękniejszy  wianek jesieni- konkurs

Zachęcamy Rodziców i Dzieci do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejszy wianek Jesieni". Prace powinny być wykonane z materiałów naturalnych w formie przestrzennej. Na prace konkursowe czekamy do 18.10.2015 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie sie 21.10.2015r. w naszej placówce.

Spotkanie ze strażakami

Spotkanie ze strażakami

W dniu 08.10.2015 r. w naszym przedszkolu odbyły się ćwiczenia przeciwpożarowe. W ich trakcie do przedszkola przyjechali strażacy. Po zakończeniu ćwiczeń strażacy spotkali się z dziećmi.

Przyjemne z pożytecznym

Przyjemne z pożytecznym

Przy okazji obchodów "Dnia chłopaka" dzieci z grupy IV przygotowały pyszną i zdrową sałatkę owocową z przyniesionych z domu ulubionych owoców. Jak wiadomo owoce trzeba jeść, a czasami trudno namówić nasze pociechy do tego, bo...:nie lubię, bo skórka, bo pestka, bo kwaśne"....

Kolorowa nauka

Kolorowa nauka

Zabawa warzywami i owocami też może być ciekawa, wesoła i dająca dzieciom wiele radości. Podczas zajęć dzieci 5-letnie z grupy III smakowały, rozpoznawały po dotyku, rozwiązywały zagadki, dzieliły nazwy owoców i warzyw na sylaby, przeliczały.Dzięki temu doskonaliły sprawność umysłową a także poszerzały wiadomości na temat warzyw.

Pyszne witaminki

Pyszne witaminki

  Czwartek 26 września okazał się dla przedszkolaków pysznym dniem, w którym mogły pochwalić się talentem kulinarnym.