Pogoda: Temperatura 14°C
Wybierz język:

Aktualności

Informacja dla przedsiębiorców!

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej sprawdź na stronie www.ceidg.gov.pl , czy Twój wpis został przeniesiony do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) .

Zwiedzanie Wieży Brackiej - odwołane!

Zwiedzanie Wieży Brackiej - odwołane!

Ze względu na złe warunki atmosferyczne i zachowanie bezpieczeństwa turystów, zwiedzanie Wieży Brackiej jest odwołane!

Bezpłatne przejazdy komunikacji miejskiej Lubań

Bezpłatne przejazdy komunikacji miejskiej Lubań

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta Lubań, że w dniu 1 listopada 2012 roku – Wszystkich Świętych można korzystać z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców po raz pierwszy umożliwiamy przejazdy z 50% ulgą na wybranych liniach w okresie poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych (od poniedziałku 29.10.2012 do środy 31.10.2012) oraz w piątek 02.11.2012 - Dzień Zaduszny. Szczegółowe rozkłady jazdy autobusów będą rozmieszczone na przystankach, w autobusach, telegazecie TV Komsat, na stronie internetowej miasta www.luban.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta przy Placu 3 Maja.

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
Arkadiusz Słowiński

Najpiękniejszy wianek jesieni- konkurs

Najpiękniejszy  wianek jesieni- konkurs

Zachęcamy Rodziców i Dzieci do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejszy wianek Jesieni". Prace powinny być wykonane z materiałów naturalnych w formie przestrzennej. Na prace konkursowe czekamy do 18.10.2015 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie sie 21.10.2015r. w naszej placówce.

Pomoc osobom dotkniętym przemocą w rodzinie - ankieta NIK

Pomoc osobom dotkniętym przemocą w rodzinie - ankieta NIK

Najwyższa Izba Kontroli we współpracy z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar w Rodzinie „Niebieska Linia”, w związku z trwającą obecnie kontrolą „Pomoc osobom dotkniętym przemocą w rodzinie” przeprowadza badania dotyczące skuteczności pomocy udzielanej osobom doświadczającym przemocy w rodzinie przez instytucje uczestniczące w działaniach.

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań z dnia 08 października 2015 roku w sprawie przeznaczenia do wydzierżawienia/najmu w trybie bezprzetargowym lub przetargowym nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Miejskiej Lubań.

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

Kolejna propozycja Miejskiego Domu Kultury na jesienne popołudnia to spektakl komediowy "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał". Już nie młode, ale jakże młode panie, w składzie Pamela, Malina, Zosia, Angela udowodnią, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zapraszamy 16 października na godz. 19.00.