Pogoda: Temperatura 18°C
Wybierz język:

Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 59

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 59

Zjawisko: Upał
Stopień zagrożenia: 2
Ważność: od 2015-08-27 14:00:00 do 2015-08-31 20:00:00
czytaj więcej

Zwiedzanie Wieży Brackiej - odwołane!

Zwiedzanie Wieży Brackiej - odwołane!

Ze względu na złe warunki atmosferyczne i zachowanie bezpieczeństwa turystów, zwiedzanie Wieży Brackiej jest odwołane!

Bezpłatne przejazdy komunikacji miejskiej Lubań

Bezpłatne przejazdy komunikacji miejskiej Lubań

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta Lubań, że w dniu 1 listopada 2012 roku – Wszystkich Świętych można korzystać z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców po raz pierwszy umożliwiamy przejazdy z 50% ulgą na wybranych liniach w okresie poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych (od poniedziałku 29.10.2012 do środy 31.10.2012) oraz w piątek 02.11.2012 - Dzień Zaduszny. Szczegółowe rozkłady jazdy autobusów będą rozmieszczone na przystankach, w autobusach, telegazecie TV Komsat, na stronie internetowej miasta www.luban.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta przy Placu 3 Maja.

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
Arkadiusz Słowiński

Informacja dla przedsiębiorców!

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej sprawdź na stronie www.ceidg.gov.pl , czy Twój wpis został przeniesiony do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) .

Pożegnanie wakacji na Zamku Czocha

Pożegnanie wakacji na Zamku Czocha

Ostatni weekend wakacji zapowiada się ciekawie na Zamku Czocha. Będziemy mieli szansę poznać HISTORIĘ WEDŁUG CZECHÓW, pożegnać lato w radosnych nastrojach oraz przeżyć niezapomniane chwile podczas nocnego zwiedzania zamku.

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań z dnia 26 sierpnia 2015 roku do Zarządzenia nr 182/2015 w sprawie przeznaczenia do najmu lub dzierżawy w trybie bezprzetargowym lub przetargowym nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Miejskiej Lubań.

Informacja dla przedsiębiorców

W dniu 30 września 2015 roku upływa termin opłacenia trzeciej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów zawierających alkohol w 2015 roku.